piątek, 11 wrzesień 2015 17:10

Płaski, piękny brzuch z Klapp Cosmetics

Zabieg KLAPP Cosmetics- ACTIVE TUMMY SLIMING Zabieg KLAPP Cosmetics- ACTIVE TUMMY SLIMING

Brzuch, uda i ramiona – to na tych partiach ciała odkłada się najczęściej nadmiar tłuszczu, doprowadzając kobiety - i to bez względu na wiek - do szaleństwa. Codziennie staczamy walkę o piękną, smukłą sylwetkę, stosując drakońskie diety i wylewając siódme poty na siłowni! ACTIVE TUMMY SLIMING to najnowszy zabieg KLAPP Cosmetics wspierający dążenia kobiet do idealnie płaskiego brzucha!

Godzinna terapia gabinetowa ACTIVE TUMMY SLIMING opiera się na połączeniu wyselekcjonowanych substancji aktywnych wspomagających metabolizm skóry oraz dobroczynnego masażu. Zabieg przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie. Doskonale ujędrnia skórę i wzmacnia mięśnie brzucha!

Jak wygląda zabieg? Na oczyszczoną partię ciała nakłada się cienką warstwę serum kwasowego z linii ASA PEEL, a następnie Exfoliating Marine Salt, wykonując 10 minutowy peeling, który wspaniale przygotowuje skórę do dalszych etapów zabiegu. Peeling usuwa martwe komórki naskórka, oczyszcza, usuwając nagromadzone w organizmie toksyny. Pobudzając mikrokrążenie i poprawiając dotlenienie skóry, ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Kolejnym krokiem jest zastosowanie Activatora Repagen Body, który bogaty jest m.in. w kofeinę i Synephrynę, substancje poprawiające ukrwienie i wspomagające przemianę materii oraz proces spalania tkanki tłuszczowej. Na koniec wykonany jest intensywny masaż rolująco-modelujący przy zastosowaniu preparatu Cinamon Cream, zawierającego Centella Asiatica, cejloński olejek cynamonowy, a także ekstrakt z guarany i olejek jojoba.

Aby cieszyć się jędrnym i płaskim brzuchem, zabieg ACTIVE TUMMY SLIMING należy wykonywać regularnie. 1 -2 razy w tygodniu (min. 6 sesji). Dla optymalnych i trwałych rezultatów zaleca się wprowadzenie odpowiedniej diety, opartej na dużej ilości warzyw i owoców będących źródłem błonnika, a także regularne stosowanie ćwiczeń przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej.

ACTIVE TUMMY SLIMING można stosować również na inne partie ciała wymagające odchudzenia, takie jak uda, pośladki czy też ramiona. Terapia polecana jest również po ciąży, w celu poprawy napięcia i elastyczności skóry.

Zabieg KLAPP Cosmetics- ACTIVE TUMMY SLIMING

Cena zabiegu: 100 zł
Czas zabiegu: ok. 1 godz.

© 2013-2020 by SN2.EU