Wydrukuj tę stronę
wtorek, 24 marzec 2015 12:40

Skóra pełna blasku i nawilżenia na wiosnę

Preparaty Restylane Skinboosters Preparaty Restylane Skinboosters

Wiosna to najlepszy czas na intensywną regenerację i poprawę kondycji skóry, która przez ostatnie miesiące zmagała się z chłodem, wiatrem i brakiem słońca. Dla jej zdrowego koloru i wygładzenia powinnyśmy szczególnie zadbać o odpowiednią pielęgnację, regularny sen, ruch i aktywność. Sprawdzony i natychmiastowy efekt odżywionej, pełnej blasku skóry zapewnią preparaty Restylane Skinboosters.

Restylane Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, gwarantująca natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabiegi Restylane Skinboosters oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni oraz wokół oczu – obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.

Restylane Skinboosters™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach Restylane Skinboosters pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

REWITALIZACJA DELIKATNEJ SKÓRY DZIĘKI RESTYLANE SKINBOOSTERS™

Skóra wokół oczu i na powiekach jest najcieńsza i najmniej sprężysta na całej twarzy, dlatego też wymaga szczególnego traktowania. Precyzyjny i bezpieczny sposób podania preparatu Restylane Skinboosters za pomocą kaniuli
o unikalnej budowie, pozwala na maksymalny komfort i brak widocznych śladów po wykonanym zabiegu. Restylane Skinboosters zapewnia naturalnie wygładzoną i głęboko nawilżoną skórę już po pierwszej sesji terapeutycznej.
SZYJA, DEKOLT I DŁONIE
Delikatna skóra szyi, dekoltu i dłoni pozbawiona jest gruczołów łojowych, chroniących inne partie ciała. Powoduje to częste przesuszenie oraz przyspieszone starzenie się naskórka w tych okolicach. Zabieg z zastosowaniem preparatu Restylane Skinboosters dociera do głębokich warstw skóry, zapewniając rewitalizację i długotrwałą poprawę jej sprężystości. Dzięki niewielkiej inwazyjności zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
a efekty – głębokie nawilżenie i przywrócony blask - widoczne są natychmiast.


MECHANIZM DZIAŁANIA ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS™
Metodę Restylane Skinboosters™ opracowano w celu uzyskania zdrowego blasku skóry i poprawy jej ogólnej kondycji poprzez serię nawilżających mikroiniekcji długo działającym stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Zabiegi Restylane Skinboosters przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolonych lekarzy i wykonywane za pomocą zaawansowanej technologicznie kaniuli, o unikalnej budowie i stworzonej specjalnie dla produktów Restylane®. Dzięki zaokrąglonej główce, zaokrąglonej ścianie otworu oraz polerowanej powierzchni kaniuli ryzyko powstawania uszkodzeń tkanki podczas zabiegu jest zniejszone do minimum. Dodatkowo, wyjątkowa budowa wewnętrzna kaniuli zapewnia łatwy przepływ materiału, dzięki czemu podanie produktu jest precyzyjne i równomierne, tzw. „liniowe”, co gwarantuje przewidywalny efekt zabiegu. Zabiegi są nieinwazyjne, z minimalnym okresem rekonwalescencji, a rezultaty widoczne są natychmiast.

Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą. Lekarz może również podać zewnętrznie działający lek znieczulający przed zabiegiem, aby poprawić komfort samego leczenia. Dostępny jest szereg różnych technik iniekcji oraz urządzeń, stosownie do indywidualnych potrzeb pacjenta.



DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI RESTYLANE SKINBOOSTERS™
Restylane Skinboosters™ to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:
- U kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry
- U osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą
- Na twarzy, ustach, szyi, dekolcie i dłoniach
- U osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry
- Samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi

ILOŚĆ SESJI TERAPEUTYCZNYCH
W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, aby pacjent otrzymał:
- Jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni
- Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy

Przed podjęciem leczenia lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali indywidualny harmonogram leczenia, tak aby osiagnąć możliwie najlepsze wyniki. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszarów skóry. Efekty pojawiają się stopniowo. Pacjent zauważy poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie.

Po wstępnym kursie trzech zabiegów terapeutycznych, obecność długo działającego kwasu hialuronowego zawartego w Restylane Skinboosters oznacza, że terapie podtrzymujące zalecane są jedynie dwa razy do roku
w celu podtrzymania gładkości, elastyczności oraz blasku skóry.
CZAS TRWANIA ZABIEGU
Zwykle 15-20 minut, po wstępnej konsultacji z lekarzem.

WSKAZÓWKI PO ZABIEGU
Może pojawić się zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki w miejscach, na których był wykonany zabieg. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni.
Zalecenia:
- Unikać nakładania makijażu na skórę bezpośrednio po zabiegu
- Stosować lekki makijaż w celu pokrycia wszelkich zmian po upływie około 24 godzin
- Stosować okład chłodzący w celu zmniejszenia obrzęku
- Unikać nadmiernej ekspozycji na słońce lub ekstremalnie niskie temperatury przynajmniej do czasu ustąpienia początkowego obrzęku/zaczerwienienia

WYJĄTKOWOŚĆ ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS™ WZGLĘDEM INNYCH ZABIEGÓW:
- Unikalne właściwości żelu Restylane - stabilizacja
- Bezpieczeństwo
- Precyzja i przewidywalny efekt
- Komfort podczas zabiegu i brak okresu rekonwalescencji
- Zabiegi mogą być wykonywane również u młodych osób
- Długotrwałe efekty estetyczne


CENA ZABIEGU: około 600-800 zł.

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS™
Zabiegi Restylane Skinboosters™ zostały opracowane w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane® po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Linia Restylane®jest produkowana w Szwecji z surowców i materiałów najwyższej jakości. Kwas hialuronowy zastosowany w zabiegach Restylane® jest pochodzenia niezwierzęcego, ma wysoki stopień czystosci oraz został poddany wyjątkowemu procesowi stabilizacji, opartemu na technologii NASHA™. Minimalna modyfikacja cząsteczki kwasu hialuronowego, który różni się od naturalnie występującego w skórze poniżej 1% zapewnia najwyższy profil bezpieczeństwa. Proces stabilizacji zapewnia doskonałą kompatybilność tkankową, dzięki czemu jest znakomicie tolerowany przez organizm, a zarazem zapewnia długotrwałe efekty estetyczne. Skuteczność, mechanizm działania
i długoterminowe bezpieczeństwo stabilizowanego kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w licznych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta naFaktach).