niedziela, 27 styczeń 2013 15:37

CLINIC WAY – światowa INNOWACJA w pielęgnacji anti-aging

Apteczna seria Dr Irena Eris Clinic Way to światowej rangi innowacja dermokosmetyki estetetycznej, powstała jako wynik wiedzy biotechnologicznej i dermatologiczno - kosmetologicznej, 30 lat doświadczeń w pielęgnacji anti-aging oraz najnowszych osiągnięć naukowych. Produkty oparte na FGF1 LMSTM z technologią LIPO-SPHERE zostały wzbogacone o Aqua Calcis zapewniająca bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i alergicznej cery w każdym wieku.

CLINIC WAY – Zgłoszenie patentowe:

Formuła FGF1 LMSTM   z technologią transportu termalnego LIPO-SPHERE skierowana na spowolnienie procesów starzenia się komórek i wydłużenie biologicznej aktywności skóry została zgłoszona do opatentowania w UP RP.
CLINIC WAY - Kliniczna skuteczność i bezpieczeństwo.
Receptury zostały opracowane i przebadane w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris metodą in vitro, na wyizolowanych komórkach skóry, ex vivo, na skórze pełnej grubości i in vivo z udziałem pacjentów. Przy ich opracowaniu i testowaniu brali udział farmaceuci, kosmetolodzy, biolodzy molekularni, alergolodzy i dermatolodzy. Skuteczność i bezpieczeństwo gwarantowane badaniami klinicznymi pod nadzorem zespołu lekarzy oraz badaniami in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris i w niezależnym Instytucie Badawczym.

Cztery stopnie  procesu starzenia się skóry

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się początkowo w niewidoczny sposób, około 25-30 roku życia, lecz najbardziej charakterystycznym jego objawem  są pojawiające się na twarzy zmarszczki.

W różnym wieku zmarszczki mają zróżnicowane natężenie i wygląd. Dlatego też w zależności od wieku wyróżnia się 4 typy zmarszczek świadczące o różnym stopniu zaawansowania starzenia się skóry:

1 stopień starzenia się skóry  ok.30 r.ż. – ZMARSZCZKI EKSPRESYJNE
2 stopień starzenia się skóry ok.40 r.ż.– ZMARSZCZKI ELASTOTYCZNE
3 stopień starzenia się skóry ok.50 r.ż. – ZMARSZCZKI ATROFICZNE
4 stopień starzenia się skóry o.60 r.ż. – ZMARSZCZKI GRAWITACYJNE

CLINIC WAY Cztery stopnie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej

W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się skóry zostały stworzone cztery  linie pielęgnacyjne, odpowiadające 4 typom zmarszczek, które uaktywniają się w różnym wieku. Tworzą one czterostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny ze składnikami aktywnymi uwzględniającymi  potrzeby skóry w danym wieku:

1 stopień pielęgnacji dla kobiet od ok.30 roku życia– HIALURONOWE WYGŁADZENIE
2 stopień pielęgnacji dla kobiet od ok.40 roku życia– REWITALIZCJA RETINOIDALNA
3 stopień pielęgnacji dla kobiet od ok.50 roku życia – ODMŁODZENIE FITOHORMONALNE
4 stopień pielęgnacji dla kobiet od ok.60 roku życia – LIFTING PEPTYDOWY

© 2013-2020 by SN2.EU