poniedziałek, 19 luty 2018 13:38

Prezenty urodzinowe – co kupić?

Od czasu do czasu każdy z nas kupuje prezenty. Okazji w ciągu roku nie brakuje, bo Święta, imieniny, urodziny, rocznice czy Dni Babci, Mamy lub Taty zdarzają się niemal co chwilę. W związku z tym często czujemy duża pustkę w głowie i zastanawiamy się, co kupić na urodziny. Oto nasze podpowiedzi na sprawdzone prezenty urodzinowe.

Dobra książka – dobry wybór

Mówi się, że książka jest prezentem doskonałym na niemal każdą okazję. I tak jest w istocie, bo różnorodność oferty w księgarniach sprawia, że możemy znaleźć pozycję odpowiednią dla naszego jubilata. Idealnie byłoby oczywiście, gdybyśmy wiedzieli, czym się taka osoba interesuje i co lubi czytać. Wtedy mamy niemal gwarancję, że taki prezent urodzinowy sprawi mu ogromną radość.

Coś dla pasjonatów

Gdy jubilat, którego chcemy obdarować, posiada jakąś pasję, to możemy spróbować kupić mu jakiś upominek z nią związany. Niekoniecznie musi to być coś ściśle związanego z uprawianym hobby, bo możemy nie trafić celnie, szczególnie, gdy pasja taka jest nam zupełnie obca. Może to być jednak jakiś gadżet, który nawiązuje do pasji, np. koszulka z zabawnym nadrukiem czy długopis ze śmiesznym napisem.

Voucher

Dobrym pomysłem na prezent, który na pewno zadowoli jubilata, będzie voucher. Jest to szczególnie dobrze trafiony prezent, gdy mamy nieco inne gusta niż osoba, dla której szykujemy prezent. Voucher pozwoli jej samodzielnie dokonać wyboru i wybrać sobie coś, co mu się rzeczywiście spodoba. To może być bon na zakupy w jakimś sklepie, voucher na zabiegi kosmetyczne czy na jakieś wydarzenie – skok na bungee, rajd na torze gokartowym czy escape room.

Koszulki na urodziny

Świetnym pomysłem na prezent urodzinowy będą również koszulki na urodziny. Zwykle mają one zabawne grafiki na przodzie, które często można spersonalizować, wpisując np. rok czy miesiąc urodzenia obdarowanego. Jubilaci cieszą się także z koszulek z napisami: Zmiana kodu na … z przodu czy Made in …. Taki zakup jest co prawda mało zobowiązujący, ale musimy wiedzieć, że jubilat ma dystans do siebie i z humorem podchodzi do upływu czasu. Tylko wtedy bowiem taki prezent będzie przyjęty z uśmiechem.

Wspólny czas

Mówi się, że wiele można kupić, ale czasu się nie da. Istotnie, wspólne spędzanie czasu z naszymi najbliższymi bywa o wiele cenniejsze niż przeróżne prezenty, które dostajemy na urodziny. Jeśli zatem szukamy prezentu urodzinowego dla kogoś naprawdę bliskiego, szczególnie jeśli jest to mama czy babcia, to zamiast kupować coś w sklepie, spróbujmy znaleźć czas na dłuższą wizytę u jubilata. Taki wspólny czas będzie dla takiej osoby dużo cenniejszy niż nawet najdroższy prezent kupiony w sklepie.

Więcej nahttps://koszulkowy.pl/82-urodzinowe

 

© 2013-2020 by SN2.EU