×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 02 czerwiec 2011 19:09

Podłoga w salach fitness

Zajęcia w salach fitness dla jednych są czystą przyjemność, dla innych drogą przez mękę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Bez względu na to jakie mamy motywy odwiedzania siłowni podstawą jest komfort jej użytkowania. Ten bez wątpienia zapewni nam odpowiednia podłoga.
Właściwie dobrane podłoże w obiektach sportowych sprawi, że ćwiczenia aerobowe oraz siłowe będą dla nas przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Podłoga powinna być miękka, cicha i ciepła. Właśnie takie cechy posiada korek, z którego wykonywane są podłogi TOLRYS. Bez wątpienia większy komfort odczujemy gimnastykując się na podłodze korkowej niż drewnianej. Jest to możliwe, ponieważ TORLYS CORK jest bardzo elastyczny. Podczas uprawiania aerobiku nasze stawy w mniejszym stopniu będą narażone na urazy.

Korek to również materiał odporny na uszkodzenia. W praktyce oznacza to, że nie ulegnie zniszczeniu pod ciężarem maszyn siłowych, czy bieżni. Poszczególne deski łączone są systemem zamków, który zapewnia stabilność. Ponadto istnieje możliwość trzykrotnego demontażu i ponownego ułożenia podłogi z zachowaniem gwarancji na szczelność połączenia płytek korkowych. Zaletą podłóg TORLYS CORK jest możliwość wymiany uszkodzonej deski z każdego miejsca bez konieczności demontażu całej podłogi. Sprawdzi się to w sytuacji, kiedy niezabezpieczony sprzęt spadnie na posadzkę.

Siłownia powinna być miejscem bezpiecznym i komfortowym. Wtedy czas w niej spędzony będzie prawdziwą radością, a my nawet nie zauważymy kiedy pozbędziemy się zbędnych kilogramów.