piątek, 17 marzec 2017 19:17

Jakie postanowienia noworoczne mają Polacy?

Bieganie, zdrowe jedzenie, nauka języków obcych – to tylko wybrane z noworocznych postanowień. Nowy Rok dla wielu osób bowiem nadal jest magiczną datą, pozwalającą na poprawę swoich umiejętności bądź większe dbanie o siebie. Noworoczne postanowienia mają też niestety to do siebie, że nie zawsze są zrealizowane, gdyż towarzyszy im „słomiany zapał”, związany ze zmianą kartki w kalendarzu.

 

Co zrobić, żeby dotrzymać postanowienia noworocznego?

Jeśli ktoś chce mieć pewność, że dotrzyma postanowienia noworocznego, to w pierwszej kolejności musi znaleźć realną motywację. Na przykład, jeśli uważa, że za dużo pali to powinien ograniczyć papierosy dla własnego zdrowia. Jeśli z kolei ktoś uważa, że za dużo waży to analogicznie musi zadbać o dobrą dietę. Bardzo pomaga rozpisanie ceków dzięki jakim będzie się na bieżąco sprawdzać, czy osiągamy to, na czym Nam zależy. Dobrym sposobem jest też powiedzenie bliskim o swoim postanowieniu. Dowiedziono bowiem, że ludzie, którzy na głos powiedzą innym, co chcą osiągnąć, zdecydowanie  rzadziej wycofują się z realizacji obietnicy.

Postanowienie: nauka języków obcych

Nauka języków obcych jest coraz częściej wybieranym postanowieniem, tuż obok dbania o sylwetkę, czy podróży. Wynika to z tego, że ludzie kładą w swoim życiu duży nacisk na własny rozwój. Wiedzą, że to nie tylko zapewni im satysfakcję, ale też i pozwoli - na przykład - na podniesienie kompetencji zawodowych w oczach pracodawców. Jeżeli ktoś chce zatwm nauczyć się języka obcego w ramach postanowienia noworocznego, to powinien udać się do szkoły językowej, takiej jak lincoln.edu.pl i tam zapisać na stosowny kurs. Doświadczeni lektorzy dobiorą tok nauki oraz zakres przyswajanych wiadomości, oferując przy tym zdobycie wartościowych na rynku pracy certyfikatów jętkowych. Inwestowanie w siebie jest dobrym rozwiązaniem na postanowienie noworoczne. Zwłaszcza, gdy ktoś wie, że ma braki w tym zakresie. Dobór trybu nauczania w renomowanej akademii języków obcych jest więc potrzebny, by dotrzymać tej obietnicy noworocznej.

© 2013-2020 by SN2.EU