Wydrukuj tę stronę
piątek, 30 październik 2020 15:08

Jesiennie w sukience od Bonprix

Najnowsza kolekcja sukienek bonprix to obszerna selekcja fasonów, które sprawdzą się równie świetnie w domu, jak i poza nim. Postaw na wygodę i romantyczny look w iście jesiennym stylu!

Dzianinowe, maxi, a może z golfem? Ma być przytulnie i komfortowo. Kiedy chcesz dodać swym codziennym stylizacjom… odrobinę „niecodziennej” elegancji, zamiast dresów wybieraj sukienki wykonane z miłego „sweterkowego” materiału, które świetnie sprawdzają się w domowym zaciszu. 

Bonprix - sukienka dżinsowa ze stretchem

Bonprix - sukienka dżinsowa ze stretchem

Bonprix - długa sukienka z nadrukiem

Bonprix - długa sukienka z nadrukiem

Bonprix - sukienka w kratę

Bonprix - sukienka w kratę

Świetnym sposobem na ożywienie nieco ponurych, jesiennych dni są wzory. Kwiaty? Jak najbardziej tak! A może grochy? Albo krata? Wybierz coś z wachlarza najmodniejszych propozycji od bonprix. Z całą pewnością zakochasz się w tych butelkowych zieleniach, malinowych akcentach i odcieniach jesiennych liści.

O bonprix 

bonprix jest międzynarodową firmą odzieżową z siedzibą w Hamburgu. Przenosimy najnowsze trendy ze światowych wybiegów do codziennej mody oferując inspirujące kolekcje. Działamy już w 29 krajach w Europie, Rosji oraz Ameryce Północnej i Południowej. 

bonprix – it's me. Nasze motto wyraża zarówno naszą modę i postawę. Tworząc kolekcje uwzględniamy nie tylko każdy moment życia, ale także każdą sylwetkę; oferujemy modę w rozmiarach od 32 do 58. Doskonale dostrzegamy, jak różne są prawdziwe kobiety i obserwacje te przenosimy na nasze projekty. Moda bonprix oferuje znacznie więcej, niż tylko świetny wygląd. Nasz cel to zadowolenie i dobre samopoczucie naszych klientek każdego dnia.