piątek, 13 listopad 2020 14:19

Wrangler® z nową kolekcją inspirowaną latami 80. z okazji „Dnia Stranger Things”

 Kultowa globalna marka dżinsów Wrangler® przedstawiła dziś nową kolekcję Wrangler x Stranger Things we współpracy z platformą Netflix.

Jej premiera miała miejsce w Dniu Stranger Things - odbywa się on każdorazowo w dniu zaginięcia Willa Byersa w 1983 roku, które wywróciło świat do góry nogami. Kolekcja Wrangler x Stranger Things zawiera grafiki związane z Hellfire Club.

 Wrangler x Stranger Things

Wrangler x Stranger Things

Pełna lista produktów obejmuje jedną koszulkę męską i jedną damską oraz jedną męską kurtkę dżinsową. Zespół projektowy Wranglera zainspirował się klimatem serialu z lat 80., co jest widoczne w intensywnych spraniach, flokowanym tekście dopasowanym do okresu i haftach na grafikach - aby ubrania wyglądały tak, jakby były w użyciu od jakiegoś czasu.

Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial Stranger Things od Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była kluczowym okresem dla marki” - powiedziała Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler. „Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie”.

Wrangler - limitowana kolekcja Stranger Things

Wrangler - limitowana kolekcja Stranger Things

Od dziś - 6 listopada, kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna na Wrangler.com z wysyłką do Ameryki Północnej i Europy. Produkt dostępny jest takze stacjonarnie w sklepie w Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów.

© 2013-2020 by SN2.EU