Wydrukuj tę stronę
piątek, 21 sierpień 2020 10:50

Kobiecość o wielu twarzach – nowa kolekcja ubrań od GATTY

Gatta - jesień-zima 2020/2021 Gatta - jesień-zima 2020/2021

Zanim skończy się lato, warto zacząć myśleć o uzupełnieniu swojej jesienno-zimowej garderoby. Na co postawić w nadchodzącym sezonie? Połączenie wygody i zmysłowości to główny trend, którym warto się kierować.

W szafie nie powinno więc zabraknąć ponadczasowych basic’ów, ale warto też znaleźć w niej miejsce na modowe hity sezonu. Jakie konkretnie? Z odpowiedzią przychodzi GATTA wraz z nową kolekcją ubrań na jesień i zimę 2020/2021 – idealną dla kobiety zmysłowej i eterycznej, a zarazem silnej i odważnej.

Gatta - sukienka Adelle

Gatta - sukienka Adelle

Gatta - bluza Amelia

Gatta - bluza Amelia

 

Kolory

Każda kolekcja GATTY odwołuje się do światowych trendów i najgłośniejszych nazwisk ze świata mody. Nie inaczej jest tym razem. Najnowsza kolekcja znajduje odzwierciedlenie w kolorystyce prognozowanej przez Pantone na sezon jesień-zima 2020/2021. Są więc w niej barwy inspirowane naturą, wśród których królują kolory ziemi – ciepłe brązy, beż i zieleń. Szczególnie ta ostatnia jest obecna na wielu pokazach mody, m.in. Chanel. GATTA postawiła też na mocne i głębokie odcienie granatu oraz bordo, które doskonale podkreślają kobiecość

Gatta - sukienka Lisbona

Gatta - sukienka Lisbona

Coś dla siebie znajdą również miłośniczki klasyki, ponieważ dominującym kolorem w kolekcji jest ponadczasowa czerń. Nie brakuje też szarości, inspirowanej jesienną mgłą, którą pokazała już Prada, Max Mara oraz Dolce&Gabbana. W najnowszej kolekcji GATTY są zarówno ubrania jednokolorowe, jak i wzorzyste – w groszki, paski, kwiaty – które świetnie łączą różne odcienie.

Wyświetlony 118 razy