niedziela, 09 wrzesień 2018 10:49

Jesień według Pinterest'a - 5 największych trendów!

W każdym sezonie największa skarbnica inspiracji tworzy zestawienie trendów, które z pewnością przez jakiś czas na nie opuszczą. Tym razem nie będzie inaczej. Sprawdź 5 mocnych trendów na jesień 2018 według Pinterest’a.

 

Jak przystało na największą platformę inspiracji, Pinterest przygotował raport trendów na jesień 2018. Tym razem został on stworzony na podstawie najbardziej popularnych zdjęć w stylu streetstyle. Co znalazło się na liście? Przede wszystkim zwierzęce wzory na sukienkach oraz spódnicach. To właśnie tego typu stylizacje są najchętniej wyszukiwane i przypinane na tablice. Następnie stylizacje z kolorem czerwonym w roli głównej. Mocna i energetyczna czerwień zdobiąca maxi sukienki, jak się okazuje po raz kolejny pobije nasze garderoby. W zestawieniu nie zabrakło również kraty. Ten wzór najbardziej lubi się z jesiennym sezonem, i jak się okazuje w sezonie 2018/2019 na pewno z niego nie zrezygnujemy. A jeśli krata, to i damski garnitur, bo to właśnie taki zestaw cieszy się największą popularnością na Pintereście. Jeśli chodzi o dodatki – królują kowbojki oraz Fila Disruptor II, czyli białe masywne sneakersy.

Zobacz nasze stylizacje przygotowane w oparciu o zdjęcia z Pinterest'a i przekonaj się, jak łatwo stworzyć modny look.

Czytany 233 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1