czwartek, 26 październik 2017 16:24

Autorskie projekty, precyzja wykończenia. Najnowsza kolekcja torebek marki Słoń Trąbalski

Istotnym elementem w kobiecej garderobie są akcesoria, szczególnie torebka, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale również ładna. Dobrze, aby była również nietuzinkowa, czyli dokładnie taka, jak projekty marki Słoń Torbalski. W sezonie jesień-zima 2017/2018 marka proponuje kilkanaście oryginalnych wzorów i kolorów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 Co wyróżnia markę Słoń Torbalski na tle innych? Przede wszystkim wyraziste zestawienia, najlepsze materiały i precyzja wykończenia. Marka starannie przygotowuje swoje produkty, tak aby każda z Pań miała wyjątkowy dodatek. W ofercie marki dominują, więc torebki 

o wyrazistych kolorach, ale za to proste w formie i bardzo wytrzymałe. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale dzięki przywiązaniu marki do jakości materiałów torebki zachowują swój kształt nawet przez kilka lat.

Co marka przygotowała nowego w tym sezonie? Tym razem zachwyca nas ofertą małych torebek i kopertówek. Nie zabrakło również bestsellerów marki, czyli klasycznych listonoszek, shopperów, a także plecaków. Wszystko w modnych tej jesieni kolorach. Dominują szlachetne brązy, butelkowa zieleń oraz krwista czerwień połączona z klasyczną czernią. Dla bardziej odważnych Pań, ceniących ciekawe rozwiązania i wzornictwo, traktujące modę z przymrużeniem oka dobrą opcją będą intensywne zielono-pomarańczowe torebki z motywami etno.

Sprawdź nową kolekcję torebek Słoń Torbalski i daj się zaskoczyć!

 

 

 

Czytany 184 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1