poniedziałek, 30 maj 2016 10:11

Wspomnień czar!

Podróże to nieskończone źródło wyjątkowych przeżyć, niezapomnianych chwil  i cudownych wspomnień, a walizka to najwierniejszy towarzysz każdej z nich. Wszyscy kochający podróże wiedzą, że niezawodna walizka jest jak sprawdzony kompan, na którym zawsze można polegać. Wie  o tym również marka OCHNIK, która systematycznie poszerza swoją ofertę doskonałej jakości bagażu. Walizki małe i duże, twarde  i miękkie, w stonowanej, „biznesowej” kolorystyce i emanujące kolorami lata – ile potrzeb, tyle możliwości wyboru.

W bardzo krótkiej podróży, doskonale sprawdzi się wykonana  z wytrzymałego i ekologicznego materiału ABS „kabinówka”, spełniająca wymogi bagażu podręcznego linii lotniczych WIZZAIR. Wygodę użytkowa zapewnia jej wysuwana teleskopowa rączka oraz 2 kółka, zaś zabezpieczenie przed uszkodzeniami gwarantuje nóżka zamontowana na spodzie walizki. Cena 199,90 zł.

 W ofercie marki znajdują się także dostępne pojedynczo, jak  i w „rodzinnych” kompletach, miękkie walizki nylonowe oraz odporne na uszkodzenia walizki twarde wykonane z poliwęglanu, polipropylenu oraz tworzywa ABS. Nieważny jest kierunek, czas ani cel wyprawy – walizki OCHNIK sprawdzą się podczas każdego wyjazdu. Ceny od 159,90 zł.

Walizki to jednak nie wszystko. Kłódki, identyfikatory, czy pasy bagażowe to funkcjonalne detale, które co prawda nie zabezpieczą przed ryzykiem tymczasowej utraty czy uszkodzenia bagażu, ale mogą ochronić przed jego permanentną stratą. Warto się w nie zaopatrzyć przed kolejną podróżą zwłaszcza, że jest
w czym wybierać. Ceny od 19,90 zł.

 

© 2013-2020 by SN2.EU