wtorek, 05 kwiecień 2016 12:29

Welur rządzi!

Wiosną sięgamy po welury, które wraz z modą na lata 70-te święcą tryumfalny powrót na światowe wybiegi. Oszczędne w formie tuniki, kopertowe topy, spódnice, sukienki oraz lekkie blezery, których kolorystykę zamknięto w odcieniach błękitów, butelkowej zieleni, a także klasycznych rudawych barw ziemi, to elementy najnowszej kolekcji OCHNIK, wobec których nie można pozostać obojętnym.

Wyeliminowanie podszewki oraz ograniczenie wszelkich wzmocnień zapewniło modelom zwiewność i lekkość, a tym samym wydobyło z weluru to, co w nim najlepsze - jego miękkość i charakterystyczną grę światła. Równie efektownie prezenutują się dodatki w formie pasków oraz butów, które welurowi zawdzięczają swój urokliwy, niezobowiązujący charakter. Swobodna natura weluru, która sprzyja nie tylko zabawie formą lecz również kolorem sprawiła zaś, że w ofercie OCHNIK znalazły się zarówno modele w stonowanych, stylowych szarościach, beżach, brązach i klasycznej czerni, jak również odważnych i energetycznych odcieniach różu, żółci i czerwieni.

 OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 84 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

 

© 2013-2020 by SN2.EU