piątek, 12 luty 2016 12:47

Czy Walentynki weszły na stałe do kalendarza ważnych dni w roku?

Jak wiadomo uczucia powinno się okazywać każdego dnia. Przyjemnie jednak jest otrzymać drobny upominek z okazji Walentynek. Święto to coraz częściej staje się pretekstem do zakupu prezentu dla bliskiej osoby. Co cieszy się największą popularnością? Inspiracji i odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy w warszawskiej Galerii Mokotów.


Biżuteria
Czy Walentynki weszły już na stałe do zwyczajów zakupowych? Jakie prezenty najczęściej wybieramy dla bliskich z okazji dnia św. Walentego? Jak mówi Ania Kruk: Z przyjemnością obserwujemy jak w okresie walentynkowym zwiększa sie ruch w naszych butikach! Z roku na rok to zainteresowanie rzeczywiście jest coraz większe. Mamy wrażenie, że nasi Klienci po prostu zaczęli odczuwać większa radość z obdarowywania ukochanej osoby, co sprawia nam ogromną przyjemność. A jakie motywy najczęściej są wybierane z okazji święta zakochanych? Tutaj wszyscy stawiamy na sprawdzoną klasykę. Rzeczywiście Walentynki to dzień, w którym motyw serca jest wszechobecny. Dotyczy to również biżuterii, która jest prezentem najlepiej wyrażającym nasze uczucia. Tego dnia zakochani wybierają najczęściej delikatne bransoletki z motywami serc, często z czerwonymi dodatkami, ale także naszyjniki – mówi Marta Skłodowska z Mokobelle. Dużym zainteresowaniem cieszy sie również biżuteria męska. Coraz więcej pań decyduje sie na taki prezent dla swoich partnerów. 

Zmysłowy zapach
Ulubione perfumy będą zawsze trafionym prezentem. Jednak tego dnia warto zaskoczyć naszą drugą połówkę i spróbować samemu skomponować wyjątkowy zapach. Ich niepowtarzalny aromat, stworzony z bardzo precyzyjnie dobranych nut zapachowych, będzie przywoływał wspomnienia wspólnie spędzonych chwil. Dzięki temu ukochana osoba zostanie obdarowana bardzo osobistym prezentem. A gdzie przygotować tak nietuzinkowy podarunek? Z pomocą przychodzi ciekawe miejsce, w którym możemy sami skomponować idealny zapach. W tym wyjątkowym dniu nasi perfumiarze tworzą eliksiry miłości, które pobudzają i rozpalają zmysły. W Walentynki idealnie sprawdzają się zapachy, które działają jak afrodyzjaki, np. zmysłowe piżmo, głęboka ambra, narkotyczne kwiaty - tuberoza, mimoza, czy uwodzicielski różowy pieprz – radzi Monika Zagajska, właścicielka Mo61.

A może przy stoliku?
Wiele par decyduje się spędzić miłe chwile podczas romantycznej kolacji. Taka oprawa Walentynek z pewnością roznieci gorące uczucie. „Zdecydowanie rośnie popularność tego święta i nierozłącznie jest ono związane ze spędzaniem czasu na  fajnej kolacji, przy dobrym jedzeniu. A że Polacy pokochali  sushi  - dla nas to jeden z najpopularniejszych dni w roku, jeśli chodzi o zapytania o wolne stoliki. Mamy już kilka rezerwacji na walentynkowe spotkania w Tokyo Sushi.”  - mówi Mariusz Rogowski.

Pomysłów na prezent Walentynkowy jest bardzo dużo. Mamy nadzieję, że pomogliśmy tym, którzy szukali inspiracji i podpowiedzi. Czasami niewielki prezent, jednak dokładnie przemyślany, pasujący do ukochanej osoby sprawi najwięcej radości. Ważne by ten wyjątkowy upominek, szczególnie 14 lutego był dany prosto z serca. Dla zakochanych każdy dzień może być pretekstem do okazywania uczuć, a drobny prezent miłym zaskoczeniem dla bliskiej osoby.

 

© 2013-2020 by SN2.EU