środa, grudzień 06, 2023
piątek, 24 kwiecień 2015 11:35

Piękno znajdziesz w oczach patrzącego Giorgio Armani Eyewear 2015

Giorgio Armani Eyewear 2015 Giorgio Armani Eyewear 2015

Codziennie nasze oczy chwytają tysiące obrazów. Zapamiętujemy emocje, wrażenia, spostrzeżenia... Ale które nas uderzają naprawdę? Fragmenty codziennego życia, różne i autentyczne dla tych, którzy je przeżywają wszędzie i na każdej szerokości geograficznej. Okruchy życia, chwytające spojrzenia obramowane kultowymi okularami, które podkreślają wyjątkowość i piękno każdego człowieka.

Ponieważ piękno znajdziesz w oczach patrzącego. Nowa kampania Frames of Life opowiada tym razem historię pięciorga bohaterów o różnym pochodzeniu, z różnych kręgów kulturowych i o innych doświadczeniach. To osoby, które codziennie wykonują proste gesty, wyobrażają sobie, śnią, mają nadzieję. Pięć wyjątkowych osób, które „oprawiają” okruchy swojego życia i opowiadają o tym w sposób spontaniczny i autentyczny: Kelly i jej związek z Włochami, Anna, która dorastała pośród lodów Finlandii, Melodie nosząca ze sobą wspomnienia kolorów Martyniki, Maximiliano i jego korzenie pozostałe pośród zapachów ziemi argentyńskiej oraz Maaya i jej orientalny czar Japonii.

To dla tych specjalnych osób oraz dla wszystkich, którzy tak jak oni chcą patrzeć na świat nie tylko oczami, ale i sercem oraz duszą, dedykowana jest kolekcja Frames of Life. Ponieważ okulary pomagają uchwycić te wyjątkowe chwile, rozpalające nasze życie. Frames of Life to kolekcja proponująca ekskluzywne modele o kultowych detalach, wykonane z ultralekkich, technologicznie zaawansowanych materiałów, przedstawiające ponadczasowy styl. Innowacyjna strona internetowa: www.framesoflife.com.

Po raz pierwszy w historii, dzięki zastosowaniu technologii Face Tracking, użytkownik nawiguje za pomocą oczu: otwarcie i zamknięcie oczu to kliknięcie myszki. Użytkownik będzie miał możliwość uczestniczenia w kampanii, opowiadając kadry z własnego życia, stając się w ten sposób szóstym bohaterem. Będzie też mógł przeżyć to doświadczenie wraz z przyjaciółmi na osobistym profilu na Facebooku dzięki specjalnemu albumowi Frames of Life. O nowej kampanii Frames of Life opowie prasa, krótki film oraz wywiady z każdym bohaterem.

{gallery}/gallery/armani_lato{/gallery}