wtorek, 11 kwiecień 2017 16:55

Zasmakuj w wiosennych nowościach Burger King ™

Wiosenny Whopper Wiosenny Whopper

W restauracjach Burger King zagościł smak wiosny! Do menu zawitały dwa nowe burgery - Wiosenny Whopper, Wiosenny Grilled Chicken oraz nowość wśród przekąsek – Chrupiące Ziemniaczki.

 Zarówno nowy wariant klasycznego Whoppera, jak i burger z grillowanym kurczakiem, serwowane są z sosem jogurtowo-pieprzowym. Lekki sos podkreśla smak mięsa grillowanego na prawdziwym ogniu.

Do wypróbowania sezonowych propozycji z pewnością zachęci pojawiająca się po raz pierwszy w menu ciemna bułka z pięcioma ziarnami: słonecznika, sezamu, pszenicy, płatkami owsianymi i siemieniem lnianym.

W nowych wariantach nie mogło zabraknąć chrupiących i świeżych warzyw, które wydobywają z burgerów ich wiosenny smak. Wgryzając się w Wiosennego Grilled Chickena czy Whoppera poczujemy smak soczystych pomidorów, kruchej sałaty, cebulki oraz plastrów świeżego ogórka, które zastąpiły tradycyjne pikle. Wszystkie warzywa krojone są w restauracjach tuż przed podaniem.

Uzupełnieniem menu jest nowość – Chrupiące Ziemniaczki w otoczce z aromatycznych przypraw. Burger King ™ proponuje je jako idealny dodatek do nowych, wiosennych burgerów, a także jako samodzielną przekąskę.

 

Nowe pozycje w menu skierowane są do poszukiwaczy świeżych i lżejszych smaków. Stali bywalcy Burger King ™, w tym fani klasycznego Whoppera czy grillowanego kurczaka, odkryją smak swoich ulubionych burgerów na nowo.

Wiosenna, pełna smaku i kolorów oferta Burger King ™ będzie promowana w restauracjach sieci oraz w kanale digitalowym – na Facebooku oraz na Instagramie.

Oferta wiosenna dostępna będzie we wszystkich restauracjach Burger King ™ w Polsce do 15 maja 2017 roku.

© 2013-2020 by SN2.EU