Wydrukuj tę stronę
czwartek, 18 luty 2016 13:29

„Woda z drzewa życia - najzdrowszy napój świata!”

Czy wiesz dlaczego drzewo kokosowe, w niektórych kulturach, nazywane jest „drzewem życia”. Gdyż praktycznie każdą jego część można wykorzystać! Pozyskaną w ten sposób wodę kokosową pokochały już miliony osób na całym świecie! Wśród nich są sportowcy, gwiazdy, a przede wszystkim osoby dbające o swoje zdrowie. W czym tkwi sekret „wody z drzewa życia”?

Woda kokosowa znana jest już od tysięcy lat jako źródło nawodnienia, odżywienia i dobrego samopoczucia. Bogata w jony potasu, wapń, sód, magnez i fosfor wspomaga proces nawadniania organizmu. Elektorlity odgrywają kluczową rolę
w funkcjonowaniu nerwów, serca i mięśni.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie specjaliści z zespołu z San Pellegrino Terme, którzy od lat współpracują z farmerami i plantacjami orzechów kokosowych na całym świecie stworzyli markę RiRi Acqua di Cocco.

Jak pozyskiwana jest woda kokosowa RiRi?

Woda kokosowa RiRi pozyskiwana jest bezpośrednio z uprawianych w Azji Południowo-Wschodniej młodych, zielonych orzechów kokosowych w wieku około 5 miesięcy - właśnie wtedy osiągają optymalne właściwości odżywcze. Woda kokosowa pobierana jest ręcznie i rozlewana prosto do szklanych butelek, zaledwie kilka godzin od zerwania orzechów z drzew kokosowych.

Czym jest woda kokosowa RiRi?

RiRi Acqua di Cocco jest przejrzysta, pozbawiona tłuszczu, orzeźwiająca i słodka, chociaż nie zawiera ani grama cukru. Ma około 40% mniej kalorii niż zwykłe napoje dla sportowców, jednocześnie stanowiąc
zdrową oraz najskuteczniejszą alternatywę w nawadnianiu organizmu - nawadnia szybciej niż zwykła woda.

Woda kokosowa RiRi ma kilka ważnych zalet:

-naturalnie wzmacnia układ odpornościowy
-zawiera substancje przeciwdziałające zmęczeniu
-przyspiesza metabolizm i wspomaga odchudzanie
-poprawia krążenie
-usuwa toksyny i zwalcza wirusy
-przeciwdziała stresowi
-przywraca właściwy odczyn pH organizmu
-naturalnie nawadnia
-rozjaśnia cerę
-pomaga leczyć kaca 

Woda kokosowa RiRi pozyskiwana jest bezpośrednio z uprawianych z Azji młodych, zielonych orzechów kokosowych w wieku około 5 miesięcy, kiedy to mają one optymalne właściwości odżywcze.

- 100% naturalna, bez konserwantów i sztucznych składników;
- szklana butelka = lepszy smak – bez BPA;
- NIESAMOWITY, naturalny smak;
- atrakcyjny design;
- wyróżniające się, łatwe w użyciu opakowanie;
- luksusowa marka z Włoch, San Pellegrino Terme;
ulubiony napój gwiazd;
doskonała do picia na co dzień;
najlepiej smakuje schłodzona.

 


Pojemność: 250 ml
Składniki: 100% Naturalnej Czystej Wody Kokosowej. Bez konserwantów, bez dodatku cukru, nie z koncentratu. Pozyskana tylko z młodych kokosów w wieku około 5 miesięcy, co gwarantuje najwyższe wartości odżywcze i słodszy smak.
Cena: 8 zł