wtorek, 21 lipiec 2015 11:49

Celebruj codzienność

Przez całe życie z uporem wielu poszukuje szczęścia. W pogoni za sukcesem zapominamy o tym co jest naprawdę ważne - nasi najbliżsi, przyjaciele i rodzina. Sekret prawdziwego szczęścia to rozkoszowanie się chwilą, tak pozornie zwyczajną.
Misją firmy Dan Cake jest pielęgnacja receptur i rodzinnych tradycji. Bo czasem do szczęścia wystarczy spotkanie z bliską nam osobą.

Dlaczego nie uczynić tej chwili wyjątkową? Upływającemu momentowi smaku doda deser – przygotowany na spodzie tortowym Dan Cake. Ta delikatna i pachnąca baza zachwyca i przywołuje pozytywne wspomnienia.

Nie trać czasu na pieczenie, skup się na wnętrzu
Bazy tortowe Dan Cake pozwolą zaoszczędzić tak cenny czas. Dzięki nim wyczarujemy wyjątkowe upominki – torty pełne owoców i puszystego kremu np. z serka mascarpone i białej czekolady. Nie zapominajmy o sobie! Drobne przyjemności takie jak kawa w ulubionym kubku, czy właśnie wymarzony deser mogą przełamać rutynę dnia codziennego, dodając nam uśmiechu i pewności siebie.

Podarunek od serca
Produkty Dan Cake odpowiadają na wiele potrzeb, tak byś nie musiał z niczego rezygnować. Mnogość kształtów, smaków i barw zamienią każdą kuchnię w prawdziwą cukiernię. Spody tortowe ciemne o kakaowym smaku, można nasączyć i udekorować wiśniami, przekładając je kremem śmietanowym. Mocna strona jasnych biszkoptów to ich subtelny smak, urozmaici go marcepan i nuta pomarańczy. Ciasto w kształcie serca, na bazie biszkoptu Dan Cake to szybki sposób na oryginalną walentynkę, by ją przygotować, nie trzeba rezygnować z samej randki!

Małe święto, wielka chwila
Doceniania małych gestów i dostrzegania piękna w monotonii, można uczyć się całe życie. Ważne by tworzyć okazje sprzyjające rozmowie, budujące bliskość i relacje. Wspólny rodzinny posiłek, lunch w pracy, kolacja ze znajomymi, to momenty dodające barw zwykłym dniom. Ich piękno tkwi w prostocie, kremowy deser na spodzie Dan Cake obsypany owocami borówki, polne kwiaty i wino to połączenie dodające charakteru, nawet poniedziałkom.

Jakość i oszczędność czasu
Biszkopty Dan Cake, dzięki tradycyjnej recepturze i świeżym składnikom uświetnią również wszystkie wielkie okazje – urodziny, imieniny mamy, rocznicę ślubu. Ułatwiając przygotowania. Każdy kolejny dzień to wielkie święto, pozwólmy, by uroki codzienności, nie pozwalały o tym zapomnieć.

© 2013-2020 by SN2.EU