piątek, 21 marzec 2014 16:08

Najlepszy deser – chrupiące jabłko toffi!

 

Chrupiące, twarde i soczyste jabłko plus dodatek uwielbianego przez wszystkich smaku toffi. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za słodkimi deserami, a marzą jedynie o odrobinie słodyczy. Rozwiązanie dla wszystkich będących na diecie i trzymających linię, aby wraz ze zdrową przekąską podarować sobie odrobinę słodkiej przyjemności.


Spośród wszystkich owoców Polacy wybierają je najchętniej. I bardzo dobrze: z punktu widzenia naszego zdrowia jabłka są nieocenione. Wszystkie niezwykle korzystnie wpływają na organizm ludzki – dostarczają witaminy C, PP i witamin z grupy B. Dodatkowo, owoce te są źródłem błonnika pokarmowego, pektyny, kwasów organicznych, żelaza, wapnia, magnezu, krzemu i potasu. Jabłka znane są ze swojego zbawiennego wpływu na ciało - usprawniają działanie wątroby, mięśni, serca, nerek i układu nerwowego, a skórka owocu działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Jabłka w swojej diecie powinny uwzględnić wszyscy dbający o urodę, gdyż zawarte w nich składniki neutralizują wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry.

 

Każdy kto zdaje więc sobie sprawę z tego jak ważne jest zdrowe odżywianie włączy jabłka do swojej diety. Dostępne w wielu odmianach są przez cały rok. Antonówki, koksy, malinówki, szare renety, kosztele, rubiny, lobo, papierówki... Te kwaskowe i bardziej słodkie. W wersji na surowo lub prażone dodane np. do naleśników lub ryżu.

Czasami jednak przychodzi każdemu ochota na chrupiącą przekąskę. Do niedawna mieliśmy jednak niewielki wybór w tej kwestii. Tłuste i słone chipsy ziemniaczane na pewno nie byłyby dobrym wyborem. Jednak wszystkim zwariowanym na punkcie owoców polecamy właśnie chrupiące owocowe chipsy Crispy Natural. Produkowane dzięki innowacyjnej metodzie suszenia nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników, są idealną jedną z zalecanych pięciu porcji owoców i warzyw dziennie. Chrupiące jabłko toffi będzie urozmaiceniem każdej diety, a toffi zaspokoi nasz apetyt na słodycze na długi czas.
Chrup jabłko, chrup toffi!


Crispy Natural chrupiące plasterki jabłka z toffi (20g) – cena :3,50 zł.

 Crispy Natural CHRUP JABŁKO toffi - Chrupiące kostki jabłka (12g) – cena: 2,30 zł.

 

 

Media

© 2013-2020 by SN2.EU