piątek, 29 maj 2015 11:02

Ekskluzywna linia kosmetyków męskich już na rynku

Produkty organiczne to najwyższe osiągnięcie współczesnego rynku kosmetologicznego. Ukierunkowany dotychczas głównie na kobiety, coraz chętniej otwiera się też na panów. Światło dzienne ujrzała także linia męska prestiżowej marki -417, bazującej na minerałach z Morza Martwego.


W najnowszej kolekcji panowie odnajdą kosmetyki organiczne służące do codziennej, kompleksowej pielęgnacji. Znajdą się wśród nich kremy nawilżające do rąk i ciała, mineralne kremy do golenia, szampony do ciała i włosów, a także żel z mikrocząsteczkami luffy, przeznaczony do pielęgnacji twarzy. Wszystkie kosmetyki z linii wolne są od parabenów i olejów mineralnych i zapewniają skórze nawilżenie, regenerację oraz efekt wygładzający, przekładające się na zdrowo wyglądającą, promienną cerę, utrzymaną w doskonałej kondycji.

Unikalna receptura prosto z najlepszego SPA
Sekretem tutejszej receptury są wspomniane już minerały z Morza Martwego. To największe SPA na Ziemi może poszczycić się stężeniem minerałów na poziomie aż 28 procent – dla porównania dość wspomnieć, że w Bałtyku stężenie to plasuje się poniżej 1 procenta. Co więcej, jest tu także 30 razy więcej magnezu, 70 razy więcej bromu oraz 10 razy więcej jodu, co sprawia, że kosmetyki opracowane na bazie tutejszych składników wspaniale odżywiają i rozświetlają skórę tak kobiet, jak i mężczyzn. Pozostawiają przy tym na skórze delikatny, przyjemny zapach i czynią ją gładką i miłą w dotyku.
W tutejszej recepturze odnajdziemy także ekstrakty i oleje roślinne, które w połączeniu z kompleksem minerałów i witamin przekładają się na najwyższej jakości kosmetyki organiczne, wyróżniające się na tle konkurencji natychmiastowym działaniem.

Kosmetyki organiczne – bezpieczne i pewne
Dzięki w pełni naturalnemu, bezpiecznemu i poddanemu szeregowi testów składowi są one polecane także klientom z problemową cerą, a zatem alergikom i osobom z podrażnioną skórą czy też trądzikiem. Ich skuteczność poświadczają przyznawane im certyfikaty, zaś tutejszą jakość potwierdza fakt, że laboratoria i fabryki marki spełniają wszelkie standardy i normy europejskie. Co więcej, żaden z dostępnych w ofercie marki kosmetyków nie był testowany na zwierzętach.

Renomę kolekcji -417 potwierdzić może także fakt, że tutejsze produkty dostępne są wyłącznie w luksusowych galeriach handlowych, sklepach kosmetycznych, prywatnych perfumeriach i aptekach, a także w salonach SPA. Producent postawił sobie bowiem za cel stworzenie linii innowacyjnych produktów, zapewniających widoczne rezultaty i odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających klientów.

© 2013-2020 by SN2.EU