środa, 03 lipiec 2013 13:33

Łysienie ujarzmione – czyli… DHT pod kontrolą

Łysiejesz, włosy wypadają ci garściami lub po prostu ich gęstość i objętość pozostawiają wiele do życzenia? Przyczyn może być naprawdę dużo i trudno je wyeliminować z naszego codziennego życia - to zarówno długotrwały stres, zły sposób odżywania się, ekspozycja na słońce, jak i częste farbowanie. Niestety przeciwko nam działa w tej kwestii także sama… natura, ponieważ proces łysienia

jest bezpośrednio związany z produkcją hormonów w ludzkim organizmie. Dla wszystkich borykających się z tym problemem mamy dobrą wiadomość – na rynku pojawiło się serum do włosów Bioxsine, które skutecznie blokuje przyczyny wypadania włosów i łysienia, a dodatkowo… zwiększa ich gęstość i objętość.

W większości przypadków za wypadanie włosów u mężczyzn odpowiada testosteron. Ten niezbędny do funkcjonowania hormon wiąże się z enzymem 5 alfa R1, który naturalnie występuje w gruczołach łojowych sąsiadujących z mieszkami włosowymi.  Tak powstaje dihydrotestosteron (DHT) – pochodna testosteronu, która osłabia włosy i jest bezpośrednio odpowiedzialna za nasilenie procesu łysienia. Dlatego w przypadku większości mężczyzn należy raczej zadać pytanie  „kiedy zacznę łysieć?” zamiast „czy?”. Niestety potwierdzają to badania – co czwarty mężczyzna po 25. roku życia boryka się z nasilonym wypadaniem włosów, a w przypadków czterdziestolatków jest to problem… co drugiego z nich!

U kobiet proces osłabienia włosów najczęściej także wiąże się z działaniem hormonów. A dokładnie - z nagłym spadkiem estrogenów w organizmie. To typowe dla okresu ciąży, karmienia piersią, menopauzy czy po prostu stosowania środków antykoncepcyjnych. Niestety „natury nie da się oszukać”, ale… możemy skutecznie ją zablokować! Problem wypadania włosów rozwiąże nowość, która pojawiła się na rynku - serum do włosów słabych i wypadających Bioxsine.  Zawiera on specjalnie opatentowaną formułę  Biocomplex B11, która działa bezpośrednio na przyczynę łysienia. Aktywne składniki serum blokują enzym 5-alfareduktazy przed połączeniem się z testosteronem, w ten sposób zatrzymując proces wypadania włosów.

Skuteczność działania serum Bioxsine potwierdzają niezależne badania przeprowadzone metodą in vivo w ośrodku Dermatest Medical Reaserch Company w Niemczech oraz na Wydziale Biochemii oraz Badań Farmakologicznych Uniwersytetu w Pawii.  Aż 93 procent osób, które stosowały serum przez okres pół roku , zauważyło znaczne zahamowanie procesu wypadania włosów. Bardzo wysoko oceniona została także skuteczność dermokosmetyku w zakresie wzmocnienia, zwiększenia objętości i gęstości włosów oraz… szybkości ich wzrostu. Całkowite bezpieczeństwo kuracji zapewnia roślinne pochodzenie wszystkich składników aktywnych serum Bioxsine. 

Potwierdziły to badania alergologiczne – osoby stosujące serum nie miały żadnych negatywnych reakcji i podrażnień. Linia specjalistycznych produktów Bioxsine, która jest nowością na polskim rynku, została doceniona już w ponad 30. krajach na całych świecie.

Serum Bioxsine do włosów słabych i wypadających stworzone zostało z myślą o długofalowym leczeniu – po to, aby uzyskać widoczne i długotrwałe efekty. Producent radzi zastosowanie trzech pełnych kuracji, każdą z nich w inny sposób. W pierwszym etapie serum Bioxsine należy aplikować na umyte, mokre włosy regularnie – w odstępach co dwa dni. Pomoże to przede wszystkim zahamować proces wypadania i je wzmocnić.

Jeżeli włosy są w bardzo złym stanie można zwiększyć intensywność stosowania serum do codziennej aplikacji. Przy drugiej kuracji wystarczy stosować kosmetyk dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu, a w trzeciej – wystarczy raz na tydzień. Pełna, zalecana przez producenta terapia trwa aż 10 przez miesięcy, na które w pełni wystarczą trzy opakowania serum Bioxsine. Do dermokosmetyku dołączony jest specjalny aplikator, który pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzenie preparatu na całej skórze głowy. Dla wzmocnienia efektów kuracji producent zaleca stosowanie całej linii produktów Bioxsine, czyli także szamponu do mycia włosów. Są one dostępne w trzech wersjach: do włosów normalnych/suchych, przetłuszczających się i zapobiegający łupieżowi.

Zawartość opakowania: 24 ampułki

Sugerowana cena detaliczna: 199 PLN

Dostępność: serum Bioxsine do włosów słabych i wypadających jako profesjonalny dermokosmetyk dostępny jest w najlepszych aptekach w całej Polsce.

© 2013-2020 by SN2.EU