środa, 05 czerwiec 2013 18:19

Na Dzień Ojca – wspólny spacer i kosmetyczny podarunek

Już niedługo będziemy celebrować Dzień Ojca. Jest o nim zawsze mniej hucznie w mediach niż o Dniu Mamy. Ale obchodzimy to święto w Polsce od 1965 roku, niby stosunkowo od niedawna, chociaż  to już w końcu 57 lat. Podobno mężczyźnie to płeć mniej wrażliwa ale … chyba każdy ojciec wzruszy się kiedy okaże się także jego trud i zaangażowanie w wychowanie i Życie dziecka zostanie doceniony.

Dzień Ojca powinien być przede wszystkim przyjemny dla taty. Dlatego jeśli chcemy sprawić naprawdę miłą niespodziankę swojemu tacie powinniśmy ustalić co sprawi mu największa przyjemność. Warto wziąć pod uwagę jakie hobby ma nasz tata, jak lubi spędzać wolny czas i czego najbardziej mu brakuje. Każdy ojciec na pewno ucieszy się z życzeń i drobnego upominku ale najważniejsze to uczynić ten dzień nieco innym od pozostałych i w zabieganym codziennie życiu poświęcić tacie trochę swojego czasu.

Jeśli lubi sport to może wybierzmy się z nim na mecz ulubionej drużyny. Jeśli woli spokojnie wędkować, to nawet jeśli Ty za tym nie przepadasz, to doceni jeśli w spokoju i ciszy spędzisz wraz z nim ten dzień nad jeziorem. Jeśli jest nas – dzieci większa gromada, spotkajmy się razem wszyscy u taty w domu na słodkim podwieczorku. Ojcom będzie na pewno miło zobaczyć wszystkie swoje dzieci razem. Można zorganizować wspólnego grilla lub celebrować to święto w dobrej restauracji.

Do takiego prezentu idealnym dodatkiem będzie jakiś drobiazg. Kosmetyki to zawsze dobry prezent na taką okazję. Proponujemy wybrać zestaw z serii ROD FOR MAN, w którego skład wchodzi krem do golenia, balsam po goleniu oraz krem regeneracyjny do twarzy. Panowie mają teraz dostęp do najróżniejszych preparatów do pielęgnacji ciała ale Ci szczególnie starsi – pokolenie naszych ojców, wciąż nie  afiszuje się z tym, że lubią kosmetyczne nowości.

Kosmetyki z serii ROD FOR MEN dzięki innowacyjnej orzeźwiającej formule, pomagają ukryć zmęczenie zapewniając cerze optymalną pielęgnację i ochronę. Pielęgnują wrażliwą skórę twarzy, łagodzą podrażnienia oraz poprawiają jej wygląd. Taki zestaw będzie idealnym uzupełnieniem dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią sobie wysoką jakość i skuteczność stosowanych preparatów.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby zapytać ojców wprost, jak chcą spędzić ten dzień. Może okazać się, że nasz tata marzy jedynie o wolnym dniu spędzonym z książką, a ostatnią rzeczą o jakiej myśli to głośne, rodzinne przyjęcie. Jeśli chce iść do kina, kupmy dwa bilety i wyślijmy na film razem z mamą. Niech ten dzień będzie podziękowaniem ojcom za ich trud i miłość do nas.

Producentem kosmetyków jest ŚWIT PHARMA

Więcej informacji: www.switpharma.pl   
Krem do golenia 100 ml cena: ok. 5 zł
Balsam lub żel po goleniu 150 ml cena: ok. 11 zł
Krem regenerujący lub ochronny 75 ml cena: ok. 12 zł

© 2013-2020 by SN2.EU