poniedziałek, 11 maj 2015 15:42

Najczarniejszy odcień czerni

Wstajesz rano, myjesz się, pochłaniasz śniadanie i szybko ubierasz. Szybka stylizacja fryzury, makijaż i jesteś gotowa do wyjścia. Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez makijażu? Spokojnie, nie jesteś sama. Większość z nas lubi być zadbana i wyglądać zawsze świeżo i kobieco.

Nic nie zmienia naszego charakteru tak, jak właśnie makijaż. To jedyna naturalna, acz niezwykle skuteczna i łatwa metoda, by każdego dnia móc prezentować się inaczej. Odpowiednio dobranym makijażem można zmienić nawet charakter stylizacji, w jaką jesteśmy przyobleczone. Zabawa, miksowanie kolorów i pomysłów, a do tego podkreślenie naturalnego piękna. Taka mała rzecz, a ile zmienia! Nawet, gdy wstajesz rano spóźniona do pracy i nie masz czasu na pełny makijaż, wystarczy że w buzię wklepiesz podkład, omieciesz ją pudrem, rzęsy lekko wytuszujesz, a usta pociągniesz błyszczykiem – i oto widzisz w lustrze zupełnie inną osobę.

Lubisz robić kreskę na oku, ale rano nie masz czasu na mocowanie się z kredką bądź eyelinerem, a poza tym obawiasz się o efekt i trwałość makijażu? Pragniesz wykonać perfekcyjną kreskę, która nie tylko nie będzie wymagać poprawek, ale także jej nakładanie będzie należało do przyjemności, a po całym dniu pozostanie na oku w pierwotnym stanie? Poznaj zatem eyeliner PROVOKE uwielbianej przez większość z nas marki –Dr Irena Eris. To wysokiej klasy tusz do kresek w jednej z najwygodniejszych dostępnych na rynku form – flamastrze.

Dzięki niemu w zaledwie kilkanaście sekund wykonasz perfekcyjna kreskę o intensywnym, żywym kolorze. Dzięki innowacyjnemu, miękkiemu aplikatorowi idealnie podkreślisz oczy, a płynna formuła gwarantuje doskonałą trwałość i intensywny kolor. Nie ma obaw o efekt „pękającej” czy kruszącej się kreski. Produkt jest testowany zarówno dermatologicznie jak i oftamologicznie, dzięki czemu może być bez obaw stosowany przez panie w każdym wieku, także przez te o wrażliwej skórze i oczach.

Przetestuj koniecznie, a zmienisz zdanie na temat eyelinerów!

© 2013-2020 by SN2.EU