Wydrukuj tę stronę
piątek, 26 czerwiec 2020 19:04

Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie

Jeśli planujecie zapisać się na tatuaż to podpowiadamy, że teraz jest na to najlepszy czas! Postanowiliśmy zrobić mały research i zdradzić sekret gdzie zrobić tatuaż w Warszawie, tak by pozostał on pamiątką na całe życie.

 

Zastanawiasz się nad wykonaniem pierwszego lub kolejnego tatuażu? Szukasz Artysty, który w pełni spełni Twoją wizję? A może zależy Ci na zakryciu „błędów młodości” czy blizn powstałych na skutek chociażby przykrego wypadku? Jeśli na zadane powyżej pytania odpowiedziałeś co najmniej raz TAK to dobrze trafiłeś. Razem z zespołem inksearch.co przygotowaliśmy dla Ciebie 7 Artystów, którzy spełnią Twoje marzenie o posiadaniu tatuażu.

Wszystko zaczyna się w głowie

Pomysł to podstawa jakichkolwiek poszukiwań. Musisz wiedzieć czego chcesz, w końcu tatuaż jest trwałą pamiątką, a pozbycie się go może być dość bolesne. Swoje poszukiwania warto rozpocząć od:

  • Miejsca na ciele, w którym chcesz wykonać tatuaż, np. ramię, biodro, plecy, nadgarstek;

  • Pomysłu, który chciałbyś urzeczywistnić;

  • Stylu, w jakim chcesz , by został wykonany Twój tatuaż.

Te trzy czynniki pozwolą Ci zawęzić poszukiwania odpowiedniego Artysty, gdyż każdy tatuator ma swoje specjalizacje. Zamiast w nieskończoność przeszukiwać internet, możesz zdecydować się na łatwiejsze rozwiązanie w postaci dedykowanej wyszukiwarki.

Wchodząc na stronę www.inksearch.co możesz zawęzić swoje poszukiwania do: Artysty, Tatuażu lub Studia. Gdy wybierzesz któreś z trzech pól lub wszystkie, następnie w wyszukiwarce wpisujesz hasło, np. „abstract” lub „wilk”. Opcjonalnie możesz wpisać także miasto, które Cię interesuje.

inksearch krzywa kreska

inksearch krzywa kreska

inksearch filosh pink

 

inksearch wiki mouse

inksearch ada snochowska

inksearch ada snochowska

inksearch dawid szubert

inksearch dawid szubert

Tym samym wybierając „tatuaż”, wpisując hasło „wilk” oraz miasto „warszawa” Twoim oczom ukazują się wilki wykonane przez różnych Artystów tatuażu, stacjonujących w Warszawie. Dzięki temu dokładnie widzisz sposoby wykonania dziarki w różnych stylach, a wchodząc w poszczególne profile Artystów, możesz przejrzeć ich portfolio, czy bezpośrednio zarezerwować wizytę, nie wychodząc z domu.

W tym miejscu mamy dla Ciebie prezent! Do końca lipca, rezerwując tatuaż na platformie inksearch.co otrzymujesz rabat w postaci 50 zł na pierwszy lub kolejny tatuaż. Wystarczy, że na stronie www.inksearch.co/rabat zostawisz swój adres e-mail, na który przyjdzie kod rabatowy do wykorzystania w platformie.

Tatuaż warszawa

Wracając do meritum artykułu przedstawiamy Ci TOP 7 Artystów w Warszawie, u których wykonasz zachwycający tatuaż. Na potrzeby wpisu postanowiliśmy podzielić tatuatorów ze względu na style, w jakich wykonują swoje dzieła.

Geometryczne kompozycje to coś, co szczególnie upodobały sobie kobiety. W stylu tym liczy się symetria oraz czarny tusz. Niech Was nie zmylą pozory: choć tatuaże te wydają się dość proste w wykonaniu to wcale tak nie jest. Technika ta wymaga niezwykłej precyzji, by linie były idealnie proste, bez żadnych krzywizn. Tatuaże wykonane w stylu geometrycznym składają się z trójkątów, okręgów i kwadratów i często są łączone z motywami zwierzęcymi.

Jedną z tatuatorek, która pięknie wykonała motyw wilka w stylu geometrycznym jest Nina Kali. Artystkę znajdziecie w Caffeine Tattoo w Warszawie.

Studio tatuażu Warszawa

Jednym z miejsc, określanym kuźnią talentów jest Pracownia Kaktusz w Warszawie. To studio tatuażu opiera się na kilku artystach, specjalizujących się w różnych stylach. I tak o to mamy pełną realizmu i delikatności Joasię Lune, czy opierająca się na graficznych tatuażach Krzywa Kreska.

Tatuaże w stylu graficznym wykonuje się czarnym i białym tuszem, z dodatkiem szarości. Motywem właściwie może być dosłownie wszystko, choć nam szczególnie przypadły do gustu tatuaże tworzone właśnie przez Krzywa Kreska, z wizerunkiem kościotrupów w zabawnej formie. Koniecznie spójrzcie na profil Artystki.

Kolejną z Artystek specjalizujących się w tatuażach graficznych jest Wiki Mouse stacjonująca w Art. Force Tattoo w Warszawie. Jej prace, choć przedstawione w przerysowany sposób oddają istotę tego, co ważne i aktualne na świecie. Ponadto prace artystki w formie printów możecie znaleźć na stronie www.tattooprints.pl . Prace w formie plakatów A5, dostępne są w jeszcze kilku sztukach. Jeśli kolekcjonujecie printy od Artystów lub chcielibyście w wyjątkowy sposób ozdobić swoje ściany, to takie rozwiązanie jest jak najbardziej przez nas rekomendowane.

Jeśli tatuaż warszawa to barwne prace Ady Snochowskiej wykonane w stylu neo tradycyjnym, w studio Junior Ink w Warszawie.

Tatuaże neo tradycyjne wywodzą się z tradycyjnych, ich charakterystycznym znakiem rozpoznawczym jest gruba kreska oraz kolor. Tatuaże te skupiają się na motywach czaszek, kotwic, róż, czy kobiet. W wersji współczesnej mogą zawierać wiele dodatkowych elementów, które bezpośrednio przekładają się na dodatkowy czas potrzebny na wykonanie tatuażu.

Tattoo warsaw

Filosh Pink współwłaściciel studia tatuażu Pink Machine Tattoo specjalizuje się w tatuażach wykonywanych w stylu blackwork. Czarny tusz i wyraziste, mroczne wzory to jego znaki rozpoznawcze. Artysta czerpie inspiracje z książek, filmów, komiksów czy kreskówek. Jego prace obejmują także częściowo lettering.

Lettering to stul tatuażu bazujący na napisach o niepowtarzalnym wyglądzie. Znaczenie takiego tatuażu może pochodzić os skryptu lub ułożonych słów.

Artyści tatuażu warszawa

Kolejnym z lubianych i powszechnie stosowanych wzorów jest realizm przedstawiający zarówno sylwetki zwierzęce, jak i ludzkie, lub te przedstawiające postaci z filmów. Realizm, jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie w sposób, jak najbardziej realistycznych przedstawić daną sylwetkę.

W tym przypadku niekwestionowanymi mistrzami są Piotr Indulski i Paweł Indulski ze studia PRISM z Warszawy. Portfolio Artystów możecie znaleźć pod tym linkiem, tak samo jak i dokonać bezpośredniej rezerwacji na tatuaż.

Ostatnim z Artystów Tatuażu będzie Dawid Szubert, specjalizujący się w minimalistycznych tatuażach. W jego portfolio znajdziecie wiele symbolów i subtelnym przedstawieniu wizji, także jeśli chcecie się oddać w ręce Artysty, który w sposób delikatny przedstawi to, co macie w głowie to Dawid doskonale sprosta temu zadaniu.