sobota, 20 kwiecień 2013 12:49

Chcesz zmienić świat? Zagłosuj!

Uważasz, że w pojedynkę nikt nie zmieni świata? A może nie chodzisz nawet na wybory władz we własnym kraju, bo Twój głos się przecież nie liczy? Zmień podejście i już dziś weź sprawy w swoje ręce! I to nie tylko jeśli chodzi o Twój kraj, ale o cały świat!
The United Nations postanowiło rozpocząć walkę z biernością społeczeństw. W dobie, gdzie panuje pogląd, iż demokracja jest najtrafniejszym ustrojem państwa, tak naprawdę niewielki odsetek obywateli chce korzystać z prawa współuczestniczenia w procesie decyzyjnym.
Jak The United Nations chcą z tym walczyć? Odpowiedzią jest YOU! MY World, która jest akcję społeczną, nakłaniającą do tego, aby każdy obywatel świata, który ma dostęp do mediów elektronicznych, zagłosował w prostej ankiecie. Prostej, ale niezwykle ważnej – w niej każdy z nas może wskazać, co powinno być światowym priorytetem, jeśli chodzi o podstawowe problemy nękające ludność na całym globie.
I tak możemy wybrać sześć z szesnastu kwestii, wśród których możemy znaleźć takie hasła jak: wspieranie walki z przestępstwami i przemocą, racjonowanie żywności, dbałość o czystość wody i zapewnienie dostępu do sanitariatów czy inwestowanie w telefonię komórkową i internet.
Już dziś wybierz to, co będzie najważniejsze dla Ciebie i już wkrótce okaże się priorytetowe dla całego świata! Pamiętaj, Twój głos ma znaczenie i wcale nie musisz krzyczeć, aby być usłyszanym. Wystarczy, że zagłosujesz na: http://www.myworld2015.org/.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU