Samstag, April 13, 2024
 • Pompeji - Entdeckung neuer Kunstwerke in der antiken Stadt

  Pompeji - Entdeckung neuer Kunstwerke in der antiken Stadt

 • Die Zukunft der generativen künstlichen Intelligenz im Geschäftsbereich

  Die Zukunft der generativen künstlichen Intelligenz im Geschäftsbereich

 • Die Kanadische Regierung kündigt die Einführung des Mietenschutzfonds an

  Die Kanadische Regierung kündigt die Einführung des Mietenschutzfonds an

 • Tanzschuhe Damen

  Tanzschuhe Damen

 • Vintage Weihnachtskugeln - Die neuesten Trends und Inspirationen

  Vintage Weihnachtskugeln - Die neuesten Trends und Inspirationen

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lebensstil und Gesundheit

 • 1

Heim und Familie

 • 1

Technik und Automobil

 • 1
Mittwoch, 01 Juni 2022 20:11

Top 5 sposobów na schudniecie 5 kilogramów

rowery turystyczne rowery turystyczne pixabay

Wiele osób zmaga się z nadprogramowymi kilogramami. Nadwaga czy otyłość są niebezpieczne, dlatego też nie można doprowadzić swojego ciała do takiego stanu rzeczy. Czas więc na zmiany. Poznajcie więc top 5 sposobów na schudniecie 5 kilogramów. Efekty zauważycie szybko, a przy tym macie pewność, że w zdrowy sposób zgubicie dodatkowe kilogramy.

Top 1: jazda na rowerach turystycznych

Jazda na rowerze jest przyjemnością, a do tego jest świetną aktywnością, dzięki której pozbędziecie się dodatkowych kilogramów szybko i zdrowo. Swoją drogą, choć w ciągu godziny jazdy na rowerze możecie spalić nawet 500 kalorii, to i tak nie będziecie odczuwać zmęczenia. Dlatego też warto na rowerze jeździć i to nie tylko okazjonalnie, lecz regularnie. Możecie dojeżdżać na jednośladzie do pracy i przy tym sporo zaoszczędzić. Ale możecie też organizować wycieczki rowerowe weekendowe czy po prostu przejażdżki. Każdy powód jest dobry, by wsiąść na rower. Tym bardziej że nie trzeba wcale posiadać drogiego jednośladu, by osiągnąć zamierzony efekt. Na pewno uniwersalne są rowery turystyczne. Są świetnym środkiem transportu do pracy, ale też sprawdzą się podczas wycieczki rowerowej i to nawet tej kilkudniowej. Swoją drogą pamiętajcie, że podczas jazdy wytwarzają się endorfiny, czyli hormony szczęścia, a więc zwyczajnie Wasze samopoczucie będzie jeszcze lepsze.

Top 2: catering dietetyczny

Zdrowa dieta jest ważna i rzeczywiście należy stosować się do jej zasad. Oznacza to, że nie należy jadać nie tylko śmieciowego jedzenia, ale trzeba też zrezygnować z produktów przetworzonych. Oczywiście nie można zapominać o tym, że także alkohol jest wysokokaloryczny i bardzo niezdrowy. Do tego przypominamy, że zdrowa dieta to zbilansowana dieta. Dania trzeba przygotowywać na bazie najlepsze jakości składników. Pewnie wiele osób pomyśli, że nie ma czasu na gotowanie. Ale wcale tego czasu mieć nie musi, bo w myśl zasady, że życie należy sobie ułatwiać, a nie utrudniać, warto wybrać catering dietetyczny. Dania są nie tylko zdrowe, ale też obłędnie smaczne i co ważne każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie, wszak dostępne są różne wersje diety pudełkowej, począwszy od klasycznej, przez wege, aż na takiej z niskim indeksem glikemicznym kończąc.

Top 3: wizyta u dietetyka

Czasami bywa tak, że trudno jest człowiekowi zmotywować się do zdrowego stylu życia bądź też nie wie, jak wziąć się za odchudzenie. W takim przypadku niezbędna jest pomoc specjalisty, czyli czas udać się do dietetyka, który rozpisze Waszą dietę i przygotuje zalecenia specjalnie pod Was. Bywają sytuacje, że choć staracie się i wydaje się Wam, że robicie wszystko dobrze, to Wasza waga ani drgnie. I w wielu przypadkach za taki stan rzeczy odpowiada mały błąd, który nieświadomie popełniacie. Dlatego warto udać się do specjalisty, który na pewno go zauważy i wyeliminuje.

Top 4: trener personalny

Motywacja rzecz ważna i to rzeczywiście fakt niezaprzeczalny. Jednak w wielu przypadkach naszym drugim imieniem jest słomiany zapał i choć wydaje nam się, że podołamy, to następnego dnia już rezygnujemy. Jeżeli więc należycie do drużyny słomianego zapału, to nie oznacza wcale, że nic z tym nie można zrobić. Wystarczy tylko zatrudnić trenera personalnego, który pomoże Wam zgubić nadprogramowe kilogramy. Trening będzie przygotowany pod Wasze potrzeby i przy tym możliwości i rzeczywiście efekty zauważycie bardzo szybko, a przy tym wyrobicie sobie zdrowe nawyki. Pomyślcie tylko, że regularny trening pod okiem doświadczonego trenera personalnego pozwoli Wam nie tylko zgubić 5 kilogramów, ale też wyrobić zdrowe nawyki, a przy tym nie musicie obawiać się, że dorobicie się kontuzji. Często bywa tak, że próbując ćwiczyć, człowiek szybko ulega kontuzji, bo albo zapomina o rozgrzewce, albo też źle wykonuje ćwiczenia, a mając trenera personalnego nie trzeba się już tego obawiać.

Top 5: pływanie w basenie

Skoro już wiecie, że warto jeździć na rowerze i wiecie też, że zdrowa dieta jest ważna, to czas dowiedzieć się o jeszcze jednym sposobie, który pozwoli Wam szybko schudnąć. Otóż tutaj mamy na myśli oczywiście pływanie. Warto więc regularnie pływać w basenie, a nie tylko chodzić na zjeżdżalnie.