czwartek, 08 październik 2020 18:08

Zakłady bukmacherskie online – kto może korzystać z takich serwisów?

Obecnie działalność firm bukmacherskich jest dokładnie określona przepisami prawnymi. W Polsce z takich serwisów czy firm mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.

W czasie zakładania konta w takim serwisie trzeba określić, czy ma się skończone 18 lat. Do utworzenia konta konieczne będzie także wyrażanie wszelkich zgód na przetwarzanie danych osobowych. W niektórych serwisach możesz być także poproszony o wyrażenie zgody na wysyłanie droga mailową lub poprzez sms materiałów marketingowych. Jednak ta zgoda nie jest obowiązkowa i nie ma wpływu na założenie konta w serwisie.

Jak założyć konto na stronie serwisu bukmacherskiego?

Samo założenie konta na takim portalu jest bardzo proste. W pierwszej kolejności podajesz podstawowe dane oraz ustawiasz hasło. Musisz podać e-mail oraz numer telefonu. Hasło powinno być bezpieczne, tak by nikt niepowołany go nie zgadł. Nie przekazuj też nikomu hasła do swojego konta, gdyż w drugim kroku podajesz swoje dane osobowe. Następnie pojawia się prośba o podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz kodu sms, który otrzymasz na telefon. Musisz też zaznaczyć odpowiednie zgody, by przejść dalej. W razie wątpliwości możesz skorzystać z konsultacji z pracownikiem takiego serwisu.

Bonusy na serwisach bukmacherskich – w jaki sposób znaleźć stronę oferującą bonusy dla swoich użytkowników?

Dużo się mówi o tym, że coraz więcej serwisów bukmacherskich oferuje dla swoich użytkowników bonusy. Ale który z nich jest najlepszy? Tutaj pomocne może okazać się porównanie bonusów bukmacherskich. Najlepiej, jeśli skorzystasz z niezależnych stron, które w obiektywny sposób przedstawiają zalety i wady poszczególnych serwisów, na których można dokonywać zakładów. Po przeprowadzonej analizie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o tym, który bonus bukmacherski jest najlepszy. 

Wyświetlony 71 razy
© 2013-2020 by SN2.EU