czwartek, 10 wrzesień 2020 12:45

Zapowiedzi gier na Xbox

Prezentowanie gier to już tradycja w przypadku korporacji odpowiedzialnych za najlepsze rozrywkowe produkcje, a także sprzęt do ogrania. Okazuje się, że całkiem ciekawe tytuły będą dedykowane na Xboksa. Gracze zwykle z wypiekami na twarzy wyczekują wszelkich informacji, które dotyczą premiery lub kolejnych odsłon dobrze znanych tytułów.

Wśród tytułów na konsolę od Microsoft gwarantowanych mamy całe mnóstwo interesujących przygodówek albo gier strategicznych, czy też może zwykłe darmowa ruletka online. Wszystko zależy od tego, jaki ktoś ma gust. 

Pojawią się interesujące tytuły w stylistyce horroru oraz bardzo mocne strzelanki. Nie zabraknie także klimatycznych platformówek i oczywiście wciągających gier typu RPG. Ofert jest tak dużo, że rzeczywiście po jakimś czasie rozumiemy, dlaczego przygotowuje się różne zestawienia oraz recenzje. W końcu dzięki temu możemy się zorientować, co może nawet, chociażby hipotetycznie przypaść nam do gustu.

Zabawa z rasowym RPG

Tytuły, na które czekali fani gier RPG to na pewno Dragon Ball Z: Kakarot. Akcja, jak zwykle jest wciągająca, a postaci bardzo charakterystyczne. To właśnie lubimy w interesujących opowieściach utrzymanych w takiej stylistyce.

Główny bohater to powszechnie lubiany i znany Goku, którego zadaniem podczas gry będzie odwiedzenie wielu kultowych miejscach i oczywiście odbycie nieskończonej liczby pojedynków. Jak zapewniają twórcy gry, w trakcie pojedynków istotny będzie nie tylko spryt, ale również wysoki poziom zręczności. Po takich zapowiedziach możemy się spodziewać rzeczywiście wyśmienitej zabawy przez długie godziny.

Kosmiczny horror i strzelanka w jednym

To legenda, której nikomu nie trzeba przybliżać ani wyjaśniać, na czym polega granie. Klasyczny już w skali globalnej FPS Doom Eternal to pierwszorzędna rozrywka zarówno dla doświadczonych graczy, jak również początkujących, którzy interesują się taką rozrywką.

Jak pamiętamy, debiut miał miejsce w 1993 roku, a więc dla niektórych w czasach archaicznych, gdy jeszcze ich w ogóle nie było na świecie. Teraz ostatecznie aż po 26 latach i wielu wspaniałych wersjach mamy najciekawszą i najbardziej intrygującą oraz wciągającą w historii gier propozycję. Jeśli oczekujecie na brutalne walki z niezliczoną ilością demonów, to nikt z was nie będzie zawiedziony.

Kultowa gra nie rozczarowuje

Kultowy tytuł Resident Evil doczekał się w końcu trzeciej odsłony. Wszyscy czekali na kolejną część tego doskonale znanego pod każdą szerokością geograficzną survival horroru. Na podstawie pierwszych materiałów promocyjnych już można stwierdzić, że rzeczywiście robi bardzo duże wrażenie i prezentuje się olśniewająco.

To na pewno będzie bardzo duży sukces firmy odpowiedzialnej za produkcję tego tytułu Capcom. Zdaniem wielu graczy, ale także doświadczonych recenzentów już teraz można stwierdzić, że ta gra będzie jedną z najważniejszych, które pojawią się w 2020 roku.

Walcz o przetrwanie w Iron Harvest

Kolejny tytuł powód, wobec którego nie można być obojętnym, a który pojawi się na konsolę Xbox to niezwykle klimatyczna gra Iron Harvest. Gracze muszą walczyć o przetrwanie w uniwersum 1920 +. To świat zamieszkiwany przez maszyny wyglądające jak ludzie, przez dziką zwierzynę i oczywiście gatunek ludzki. W scenariuszu Europa została podzielona na 3 supermocarstwa:

  • Imperium Saksonii
  • Republika Polanii
  • Rusviet.

Jest to bardzo dobrze przemyślana gra ze strategią czasu rzeczywistego. Z pewnością spodoba się miłośnikom gier typu RTS takich, chociażby jak doskonale wszędzie znane Company of Heroes.

Komunikat o konsekwencjach udziału w nielegalnych grach hazardowych

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

Komunikat o ryzyku związanym z uczestnictwem w zakładach bukmacherskich

Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:

nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę;
nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze;
zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami;
nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy;
grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.

© 2013-2020 by SN2.EU