wtorek, 25 sierpień 2020 16:15

Typowanie LoL w zakładach bukmacherskich – co to jest i jak obstawiać zakłady?

Typowanie LoL Typowanie LoL

League of Legends to kultowa gra ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem graczy na całym świecie. Zapewnia proste rozgrywki, ale pełne niesamowitych zwrotów akcji oraz emocji. Na czym dokładnie polega typowanie LoL? Jak zacząć obstawianie tych zakładów? Na te i podobne pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

 

  1. Co to jest typowanie LoL?

  2. Gdzie obstawiać zakłady LoL?

  3. Jak obstawiać mecze LoL?

Co to jest typowanie LoL?

Typowanie LoL to po prostu obstawianie zakładów w grze League of Legends. Ta niezwykle popularna gra została uznana w 2012 roku za pełnoprawny sport, czego efektem jest systematyczne zwiększanie liczby e-sportowców uprawiających tę dyscyplinę. Regularnie odbywają się również turnieje LoL, których wyniki można typować w zakładach bukmacherskich.

Gdzie obstawiać zakłady LoL?

Aby rozpocząć typowanie zakładów LoL, należy zarejestrować konto u legalnego bukmachera oferującego taką możliwość. Mimo że oferta zakładów różnych bukmacherów staje się powiększa, to nie wszyscy oferują możliwość obstawiania e-sportów. Dlatego też jeśli zależy ci właśnie na LoL, upewnij się, że serwis obsługuje tę dyscyplinę. Jednym z portali, na którym na pewno można obstawiać te zakłady, jest polski bukmacher LV Bet. Oferuje on możliwość obstawiania wszystkich najważniejszych turniejów tej fascynującej gry, odbywających się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Jak obstawiać mecze LoL?

Typowanie meczów League of Legends nie jest proste z różnych przyczyn. Przede wszystkim gra ta charakteryzuje się dużą zmiennością. Błędy zdarzają się wszystkim graczom, a nawet najmniejsza pomyłka może skutkować całkowitą zmianą sytuacji na mapach, a w rezultacie znacząco wpłynąć na wynik meczu. To wszystko sprawia, że typowanie zakładów w LoL jest naprawdę nieprzewidywalne.

Czym więc powinien cechować się dobry typer turniejów LoL? Powinien przede wszystkim posiadać sporą wiedzę na temat zawodników biorących udział w zawodach, jak również rzecz jasna samej gry. Liczy się też dobre wyczucie. Przygotowując się do typowania zawodów, należy też oczywiście poznać zasady rozgrywki oraz postacie. Takie pojęcia jak zabicie barona, inhibitor albo nexus to tylko kilka z obowiązkowych do poznania terminów. Z nimi bowiem związane są nie tylko zawody, ale różne zakłady specjalne.

Ważna jest też znajomość zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zazwyczaj bowiem większość profesjonalnych graczy używa tych samych postaci, przez co łatwo jest przewidzieć skład poszczególnych drużyn, co przekłada się na zachowanie na mapie oraz grę zawodników.

Wyświetlony 106 razy
© 2013-2020 by SN2.EU