wtorek, 25 sierpień 2020 15:11

Jak obstawiać zakłady specjalne

Obecnie funkcjonujące na rynku zakłady bukmacherskie, to przede wszystkim zajęcie dla tych osób, które lubią obstawiać oraz przeżywać różnego rodzaje emocje, związane po części ze sportem i ryzykiem, jakie wynikają z danego zestawienia. Zakłady tego typu często kojarzą nam się z takim sportem jak piłka nożna czy zawody jeździeckie.

Oczywiście dzisiaj jest wiele innych dyscyplin w tym sporty walki, gdzie możemy obstawiać wybranego przez nas faworyta. Jeśli faktycznie chcemy zarobić na zakładach bukmacherskich, to powinniśmy wykorzystać https://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/45739-wraca-liga-mistrzow-kto-awansuje-do-cwiercfinalu

Gry dla kumatych

Jest to nic innego jak typowanie wyjątkowych widowisk za o wiele większe pieniądze niż tradycyjne zakłady. Trzeba się liczyć jednak, z tym że faktycznie tego typu zabawa jest przeznaczona dla osób, które już dłuższy czas siedzą w tego typu środowisku. Zakłady tego typu składają się przede wszystkim z kilku różnych warunków, gdzie każdy z nich musi być na naszą korzyść, jeśli chcemy wygrać wspomniany zakład. Oczywiście wszystkie wspomniane warunki kumulują się, dzięki czemu nasza wygrana jest większa. Należy jednak mieć na uwadze to, że wszystko wiąże się z analizą i jest wymagana znajomość poszczególnej drużyny, łącznie z sytuacjami losowymi, jakie tam występują. To wszystko może mieć znaczenie i przełożyć się na wygraną lub przegraną kuponu. To zajęcie dla prawdziwych profesjonalistów, czyli takich ludzi, którzy mają właściwą wiedzę oraz doświadczenie w zabawie systemowej. Takie wydarzenia zazwyczaj występują z okazji rocznic i innych uroczystości, to po prostu kolejna świetna sytuacja do tego, aby faktycznie zarobić.

Tak zarobimy pieniądze

Warto też skupiać się na widowiskach międzynarodowych, to właśnie one są dzisiaj najbardziej opłacalne. Co ciekawe zakłady nie zawsze muszą dotyczyć widowiska sportowego i właśnie dlatego tego typu obstawianie jest bardzo widowiskowe. Warto zwrócić uwagę, że wiele osób obeznanych w tej dziedzinie bardzo często wygrywa dużą ilość pieniędzy. My również możemy dołączyć do ludzi, którzy na tym dobrze zarabiają na tego typu grach.

Komunikat o konsekwencjach udziału w nielegalnych grach hazardowych

Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną.

Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

Komunikat o ryzyku związanym z uczestnictwem w zakładach bukmacherskich

Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich:

nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę;
nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze;
zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami;
nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy;
grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.

© 2013-2020 by SN2.EU