wtorek, 20 luty 2018 16:58

Impreza firmowa nie musi być nudna!

W obecnych czasach imprezy firmowe są organizowane nie tylko w wielkich korporacjach, ale również w małych i średnich prywatnych firmach. Przez właścicieli przedsiębiorstw nie są już traktowane wyłącznie jako dodatkowe koszty, ale przede wszystkim widzi się w nich coraz więcej korzyści.

Impreza firmowa to najlepszy sposób na integrację nowego zespołu pracowników oraz poprawienie i wzmocnienie relacji w zespole, który funkcjonuje już od jakiegoś czasu. Często imprezę firmową organizuje się nie tylko z okazji jakiejś uroczystości, jubileuszu firmy, jako zwieńczenie realizacji dużego zlecenia, ale również zaraz po zatrudnieniu nowej kadry kierowniczej. Dobrze przeprowadzona impreza firmowa pozwala poprawić współpracę pracowników w zespole, a także jest sposobem na pokazanie im uznania ze strony szefostwa.

Coraz bardziej popularnym trendem jest wykorzystywanie imprez firmowych do celów marketingowych. Relacje z takich eventów zamieszczane są na blogach czy portalach społecznościowych. Pomaga to budować dobry wizerunek firmy nie tylko wśród klientów i kontrahentów, ale także wśród potencjalnych nowych pracowników.

Polecane atrakcje na imprezę firmową

Nie można mówić o dobrej imprezie firmowej bez odpowiednich atrakcji. Podstawą nowoczesnych eventów są multimedialne pokazy, do których używa się nowoczesnych urządzeń, jak np. podłoga multimedialna. Dobrym pomysłem jest także zaproszenie specjalnych gości, np. znanych zespołów muzycznych czy kabaretów.

Ciekawą atrakcją na imprezie firmowej mogą być zawody sportowe czy różnego rodzaju zabawy, które wprowadzają zdrową rywalizację oraz współzawodnictwo. Do ich organizacji niezbędne jest odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Często organizatorzy imprez decydują się także na wynajem urządzeń multimedialnych, na których można zainstalować gry i aplikacje dedykowane danej firmie – marce. Większość z nich wyposażona jest w ekrany dotykowe, które zachęcają pracowników do skorzystania z nich oraz tworzą odpowiedni wizerunek firmy – jako działalności innowacyjnej, stawiającej na rozwój technologii i kreatywność.

Skąd wziąć odpowiedni sprzęt?

Wszystkie niezbędne urządzenia, które są potrzebne do zorganizowania dobrej imprezy firmowej można zobaczyć i wypożyczyć na stronie www.Multiwizja.eu.

Czytany 164 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1