środa, 13 lipiec 2016 11:25

Jak korzystać z promocji bankowych?

Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, coraz więcej osób w świadomy sposób dysponuje swoimi finansami. Jest to istotne przy planowaniu swojego budżetu domowego. Pozwala na zaspokajanie bieżących wydatków oraz zadbanie o swoją przyszłość. Polacy wiedząc w jaki sposób zarabiać przez oszczędzanie, coraz częściej zwracają uwagę na tańsze odpowiedniki, robiąc odpowiedni rekonesans oraz planując swoje przyszłe działania.

 

Każdy ruch jest dokładnie zaplanowany – dzieje się tak ze względu na coraz powszechniejszą wiedzę. Zdajemy sobie sprawę, że możemy zarobić nie tylko dzięki wykonywanej pracy, ale również poprzez wyszukiwanie odpowiednich promocji oraz ofert, które sprawiają że zapłacimy mniej i zyskamy większą korzyść. Skutkiem takiej świadomości są między innymi coraz popularniej wykorzystywane i znane lokaty bankowe oraz konta oszczędnościowe. Istnieją jeszcze inne sposoby na mądre korzystanie z dostępnych usług.

Promocje bankowe

Ze względu na coraz większą świadomość oraz mnożące się oferty, banki prześcigają się z nowymi promocjami. Oznacza to dla klientów dogodne warunki zawierania umów oraz dodatkowe, często bezpłatne usługi. Ponadto często otrzymujemy nawet pieniądze za wykonanie określonych czynności. Dlatego warto śledzić akcje promocyjne oraz korzystać z dostępnych profitów. Pamiętajmy, że większość takich akcji dotyczy nowych klientów, czyli takich, którzy w określonym okresie nie posiadali konta w danym banku.

Aktualne promocje

Jedną z ostatnio aktywowanych promocji jest ta w Banku Smart, w której możemy zgarnąć bon o wartości 40 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl. Jest to akcja zachęcająca do założenia konta w tym banku, co przyniesie nam dodatkowe korzyści, ze względu na darmową możliwość jego prowadzenia, wypłaty oraz przelewy. 

Kolejną jest możliwość otrzymania nawet 500 zł w mBanu za założenie eKonta oraz wykonanie określonej ilości transakcji. Nagroda została podzielona na 3 części. Pierwsza, w wysokości 10 zł, jest przekazywana za aktywacje konta mobilnego. Kolejne pieniądze, tym razem 250 zł, możemy otrzymać dzięki zwróconym środkom za dokonane transakcje bezgotówkowe. Ostatnim bonusem jest możliwość uzyskania 240zł za spełnienie warunków promocji przez określoną liczbę miesięcy. 

Warto również śledzić możliwości w Credit Agricole - 250 zł premii za przeniesienie konta z gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że premię pieniężną otrzymamy za przeniesienie rachunku do tego banku.

Sprawdź także inne aktualne promocje bankowe i zobacz, które banki oferują ciekawe okazje.

© 2013-2020 by SN2.EU